Dr Karolina Rajewska-Rynkowska

Karolina Rajewska-Rynkowska

dr Karolina Rajewska-Rynkowska – jestem psychologiem i psychoterapeutką pracująca w nurcie analizy bioenergetycznej oraz w nurcie Accessing Your Life Force.

Ukończyłam czteroletnie szkolenie akredytowane przez International Institute for Bioenergetic Analysis (IIBA), obecnie jestem w procesie certyfikacji CBT (Certified Bioenergetic Therapist).

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje obszary pracy klinicznej i naukowej, jak również indywidualne i grupowe formy psychoterapeutycznej i edukacyjnej pracy z ludźmi. Szkoliłam się m.in. w gestalcie, analizie transakcyjnej i teorii relacji z obiektem i teraz czerpię z tych umiejętności w swojej pracy psychoterapeutycznej.

Bioenergetyczna praca z ciałem jest mi najbliższa, ponieważ pozwala w najbardziej bezpośredni sposób nawiązać kontakt z głębokimi uczuciami  i w ten sposób pomóc uczestnikowi psychoterapii odzyskać kontakt ze sobą i wpływ na swoje życie.

Od 2017 roku intensywnie szkolę się w nowej metodzie psychoterapeutycznej Accessing Your Life Force autorstwa Bena Shapiro.Więcej informacji o tej metodzie i jej autorze można znaleźć na stronie: www.lifeforce.pl.

Pracuję pod stałą superwizją indywidualną dr Bennetta Shapiro.

Pracuję również w języku angielskim.

 

 

I am a psychologist and a psychotherapist working in Bioenergetic Analysis. I am in the process of certification for becoming a CBT (certified Bioenergetic Therapist).

I graduated four-year bioenergetic training accredited by International Institute for Bioenergetic Analysis (IIBA). I am a chairman of Polish Association For Bioenergetic Analysis (www. analizabioeneregtyczna.org).

I have professional experience in the clinical and academic field, as well as in the individual and group forms of psychotherapeutic and educational work. I have been trained in Gestalt, Transactional Analysis and Object Relation Theory what I can use now in my psychotherapeutic work.

Bioenergetic Analysis is my main method, since it enables me to help my clients to reconnect themselves with their deepest feelings and in this way to help them to regain their contact with themselves and to change their life.

I work under the constant individual and group supervision of the IIBA supervisors.

I also work in English.

 

karolina@cialoidialog.pl
691 029 400