MOC MIEDNICY – warsztat / tym razem zapraszamy do WARSZAWY!!!

Miednica. Seksualność i prokreacja – z tym kojarzy się najczęściej. Ale to miejsce radości i przyjemności nie tylko seksualnych. Tu rodzi się energia, dzięki której rozwijasz w sobie kreatywność i realizujesz cele. Tutaj budzi się również wewnętrzna siła, która pozwala ci bronić się przed atakiem, czy sięgać po to, czego pragniesz.
 
Wiąże się z nią też wstyd i poczucie winy, bo nie zawsze i nie wszyscy akceptowali twoją żywą, witalną i rozwibrowaną miednicę. Jej historia jest tak stara jak ty, a jej ślady nosisz do dziś w postaci napięć i blokad, które możesz poczuć, rozpoznać i rozluźnić.
 
Jeśli chcesz poczuć, doświadczyć i zrozumieć:
– jaki jest twój kontakt z miednicą
– jakie funkcje pełni ona w twoim ciele i emocjach
– czy umiesz czerpać z niej siłę i przyjemność
– w jaki sposób generować jej wewnętrzną energię
– jaki ma, a jaki może mieć wpływ na twoje życie
 
Przyjdź na 1,5 – dniowy warsztat pracy z ciałem w nurcie Analizy Bioenergetycznej Alexandra Lowena, doktora nauk medycznych, psychiatry i psychoterapeuty – prowadzony przez psychoterapeutki pracujące w tym nurcie – w dniach: 6-7 kwietnia 2018 roku (piątek – sobota) w godzinach: piątek 18.30-21.00 i sobota 9.00-17.00. 
 
Celem warsztatu jest:
– doświadczenie tego, czym jest ugruntowanie w ciele w rozumieniu Analizy Bioenergetycznej, ze szczególnym uwzględnieniem miednicy
– przywrócenie i pogłębienie odczuwania w obszarze miednicy i całego ciała
– rozpoznanie i rozluźnianie napięć oraz blokad w ciele, z koncentracją na miednicy w relacji z innymi obszarami ciała
– doświadczenie radości i przyjemności płynącej z kontaktu z własnym ciałem oraz z kontaktu z innymi ludźmi
 
Będziemy pracować z:
– z ładowaniem i rozładowywaniem energii w ciele
– z emocjami i głosem
– z oddechem, ruchem i wibracjami w ciele
– integracją doświadczeń na poziomie poznawczym
 
Spotkamy się w klimatycznej przestrzeni – Centrum Inspiracje.
Przyjdź i przekonaj się, jak ożywiona miednica wpłynie na rytm twojego życia.
 
Informacje szczegółowe i rezerwacje:
Eliza Koźmińska-Sikora: 509 962 752, eliza@cialoidialog.pl
Dorota Wejner: tel 605 151 676, info@dorotawejner.pl
Ilość miejsc: 12.
Warsztat odbędzie się pod warunkiem zebrania grupy min 10 osób.
 
Koszt: 670 zł.
W cenie uwzględnione są przerwy kawowe oraz lunch w sobotę.
Miejsce w grupie gwarantuje wpłata pełnej kwoty do dnia 26.03.2018 na konto:
Dorota Wejner
PKO BP 09 1020 1185 0000 4902 0022 6456
w tytule: imię i nazwisko / Moc miednicy
Wystawiamy faktury.

O prowadzących:

Eliza Koźmińska-SikoraP_Eliza_opt2
Jestem psychologiem i psychoterapeutką pracującą w nurcie Analizy Bioenergetycznej – w trakcie 4-letniego szkolenia w tym nurcie, organizowanego we współpracy z Międzynarodowym Instytutem Analizy Bioenergetycznej w Nowym Jorku, NIBA w Niemczech i Fundacją Dr Alexandra Lowena w USA, wg programu akredytowanego przez IIBA w Szwajcarii oraz w procesie certyfikacji na CBT.
Jestem także w procesie certyfikacji na TRE Providera (Tension & Trauma Releasing Exercises).
Oprócz Analizy Bioenergetycznej w swojej pracy wykorzystuję elementy psychoterapii Gestalt, Analizy Transakcyjnej oraz Racjonalnej Terapii Zachowania prof. M.C. Maultsby’ego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Prowadzę prywatną praktykę psychoterapeutyczną w Ośrodku Psychoterapii i Pracy z Ciałem „Ciało i Dialog” w Poznaniu.
Jestem autorką ponad 100 artykułów prasowych z dziedziny psychologii, psychoterapii oraz zdrowego stylu życia. Moje publikacje znalazły się m.in. w „Ja My Oni” Poradniku Psychologicznym „Polityki”, „Sensie”, „Zwierciadle”, „Świecie Kobiet”, „Świecie Zdrowia”, „Olivii” i kilku innych.
www.cialoidialog.pl/eliza-kozminska-sikora

Dorota Wejnerimg_2899
Jestem psychoterapeutką pracującą w nurcie pracy z ciałem wg Alexandra Lowena. W trakcie 4-letniego szkolenia z Analizy Bioenergetycznej organizowanego we współpracy z Międzynarodowym Instytutem Analizy Bioenergetycznej w Nowym Jorku, NIBA w Niemczech i Fundacją Dr Alexandra Lowena w USA, wg programu akredytowanego przez IIBA w Szwajcarii. W procesie certyfikacji CBT. Swoją pracę poddaję superwizji.
Od kilku lat prowadzę prywatną praktykę uwalniania skutków stresu i traum poprzez pracę z ciałem. Jestem certyfikowanym Providerem Metody TRE® (Tension and Trauma Releasing Exercises) w pracy z klientem indywidualnym oraz grupami.
Ponadto mam za sobą 20 lat doświadczenia jako menedżer, trener, mediator i moderator zmian organizacyjnych w krajowych oraz międzynarodowych firmach.
Wspieram ludzi na płaszczyźnie osobistej jak i zawodowej, traktując człowieka jako jedność na poziomie psychicznym oraz fizycznym. Towarzyszę w procesie przywracania radości z życia.
www.dorotawejner.pl